Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42692)
    Książki (7065)
    Artykuły i czasopisma (18777)
    Materiały konferencyjne (15448)
    Rozprawy doktorskie (1140)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14620)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2069)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Koroński, Jan; Zdankiewicz, Zbigniew

On the periodic solution of the biparabolic problem with Riquier boundary conditions

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Zeszyty Naukowe Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica. Opuscula Mathematica
Numeracja czasopisma vol. 16
Data wydania 1996
Język angielski
Zakres stron 59-66
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny On the periodic solution of the biparabolic problem with Riquier boundary conditions / Jan Koroński, Zbigniew Zdankiewicz // Zesz. Nauk. AGH, Opusc. Math. - 1996, vol. 16, s. 59-66

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/