Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (43775)
    Książki (7160)
    Artykuły i czasopisma (19406)
    Materiały konferencyjne (15781)
    Rozprawy doktorskie (1159)
    Opublikowane recenzje (88)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (92)
Inne bazy bibliograficzne (14752)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2183)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7622)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Koroński, Jan; Zdankiewicz, Zbigniew

Inverse parabolic problem in a half-unbounded domain with curvilinear boundary

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Zeszyty Naukowe Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica. Opuscula Mathematica
Numeracja vol. 16
Data wydania 1996
Język angielski
Zakres stron 67-75
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Inverse parabolic problem in a half-unbounded domain with curvilinear boundary / Jan Koroński, Zbigniew Zdankiewicz // Zesz. Nauk. AGH, Opusc. Math. - 1996, vol. 16, s. 67-75

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/