Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (47806)
    Książki (7420)
    Artykuły i czasopisma (21973)
    Materiały konferencyjne (22624)
    Rozprawy doktorskie (1208)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (118)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Jelonek, Włodzimierz

Toric Hermitian surfaces and almost Kähler structures

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Annales Polonici Mathematici
Numeracja vol. 90, nr 3
Data wydania 2007
Język polski
Zakres stron 216-217
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Toric Hermitian surfaces and almost Kähler structures / Włodzimierz Jelonek // Ann. Pol. Math. - 2007, vol. 90, nr 3, s. 203-217, bibliogr. s. 216-217

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w Web of Science tak

odnośniki





© 2009 - 2022 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/