Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42188)
    Książki (6982)
    Artykuły i czasopisma (18477)
    Materiały konferencyjne (15332)
    Rozprawy doktorskie (1137)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (84)
Inne bazy bibliograficzne (14603)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2049)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (4941)


Jednostki PK

Opcje

Janusz Rębielak

Geometrical and numerical order of some architectonic structures [Abstr.]

typ: materiały konferencyjne w czasopiśmie

 

Forma publikacji referat/artykuł
Seria/Czasopismo Journal of Mathematics & Design
Data wydania 2010
Język angielski
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Charakter pracy publikacja naukowa
Opis bibliograficzny Geometrical and numerical order of some architectonic structures [Abstr.] / Janusz Rębielak // Journal of Mathematics & Design. - 2010, Vol. 10, no. 1, s. 209-210. - Ref. na konf.: 6 Conferencia International de Matematicas y Diseno (SCA), Buenos Aires, Argentina (7-11 June 2010) + CD-ROM

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/