Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42744)
    Książki (7067)
    Artykuły i czasopisma (18789)
    Materiały konferencyjne (15482)
    Rozprawy doktorskie (1144)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14622)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2071)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Gancarzewicz, Grzegorz

Hamiltonian cycle containg selected sets of edges of a graph

typ: materiały konferencyjne w czasopiśmie

 

Forma publikacji referat/artykuł
Seria/Czasopismo World Scientific News
Data wydania 2016
Język angielski
Numeracja czasopisma Vol. 57, spec. vol.
Numer specjalny tak
Typ nośnika online
Zakres stron 404-415
Oznaczenie ilustracji rys.
Bibliografia (na str.) 414-415
Bibliografia (liczba pozycji) 9
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 2392-2192
Uwagi Tyt. numeru: 1st International Scientific Conference, Dilemmas of Scientific Research in Various Fields of Science: natural sciences, science and technology, economic and social sciences, humanistic sciences, 10th October, 2016, Cracow, Poland
Nazwa konferencji 1st International Scientific Conference, Dilemmas of Scientific Research in Various Fields of Science: natural sciences, science and technology, economic and social sciences, humanistic sciences
Miejsce konferencji Cracow, Poland
Data konferencji 10.10.2016
Charakter pracy publikacja naukowa
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
Publikacja recenzowana tak
Opis bibliograficzny
Hamiltonian cycle containg selected sets of edges of a graph / Grzegorz Gancarzewicz // World Scientific News [Dokument elektroniczny]. – 2016, Vol. 57, spec. vol., s. 404-415 : rys. – Tryb dostępu: ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe cycle, hamiltonian cycle, matching, path
Abstrakt
The aim of this paper is to characterize for every k ≥ 1 all (l + 3)-connected graphs G on n ≥ 3 vertices satisfying P(n + k): for each pair of vertices x and y in G, such that there is a path system ... więcej

punktacja i wskaźniki
Roczna Lista MNiSW B
Roczna punktacja czasopisma na Liście MNiSW 6
Ujednolicona lista MNiSW 2013-2016 B
Ujednolicona punktacja MNiSW 2013-2016 6

dodatkowe informacje
Afiliacja publikacji/Instytut PK Katedra Matematyki Stosowanej [F-2]
Wydział Informatyki i Telekomunikacji [F]
Afiliacja PK – inf. na publikacji tak
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Materiały konferencyjne w czasopiśmie
Materiały konferencyjne /

Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/