Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46042)
    Książki (7519)
    Artykuły i czasopisma (20820)
    Materiały konferencyjne (22922)
    Rozprawy doktorskie (1179)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (102)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, Ludwik

Existence of approximate solution to abstract nonlocal Cauchy problem

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis
Numeracja Vol. 5, nr 4
Data wydania 1992
Język angielski
Zakres stron 363-373
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Existence of approximate solution to abstract nonlocal Cauchy problem / Ludwik Byszewski // J. Appl. Math. Stoch. Anal. - 1992, Vol. 5, nr 4, s. 363-373

odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2020 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/