Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, L.

Uniqueness criterion for solution of abstract nonlocal Cauchy problem

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis
Numeracja Vol. 6, Nr 1
Data wydania 1993
Język polski
Typ nośnika online
Zakres stron 49-54
Bibliografia (na str.) 54
Bibliografia (liczba pozycji) 4
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1048-9533
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
Opis bibliograficzny
Uniqueness criterion for solution of abstract nonlocal Cauchy problem / L. Byszewski // Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis [Dokument elektroniczny]. – 1993, Vol. 6, Nr 1, s. 49-54. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe abstract nonlinear nonlocal Cauchy problem, dissipative operator, arbitrary functional in nonlocal condition, uniqueness criterion for a solution
Abstrakt
The aim of the paper is to prove an uniqueness criterion for a solution of an abstract nonlocM Cauchy problem. A dissipative operator in the nonlocM problem and an arbitrary functional in the nonlocM condition ... więcej

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/