Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, Ludwik

Impulsive nonlocal nonlinear parabolic differential problems

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis
Numeracja Vol. 6, Nr 3
Data wydania 1993
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 247-260
Bibliografia (na str.) 260
Bibliografia (liczba pozycji) 5
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1048-9533
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
DOI 10.1155/S1048953393000206
Opis bibliograficzny
Impulsive nonlocal nonlinear parabolic differential problems / Ludwik Byszewski // Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis [Dokument elektroniczny]. – 1993, Vol. 6, Nr 3, s. 247-260. – ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe impulsive parabolic problems, nonlocal conditions, arbitrary parabolic sets, differential inequalities, uniqueness criterion
Abstrakt
The aim of the paper is to prove a theorem about a weak impulsive nonlinear parabolic differential inequality together with weak impulsive nonlocal nonlinear inequalities. A weak maximum principle for ... więcej

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/