Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (45028)
    Książki (7334)
    Artykuły i czasopisma (20365)
    Materiały konferencyjne (22609)
    Rozprawy doktorskie (1173)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (98)
Inne bazy bibliograficzne (14798)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2185)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7666)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Pałasińska, K.; Pigozzi, D.

Gentzen-style axiomatizations in equational logic

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Algebra Universalis
Numeracja vol. 34, nr 1
Data wydania 1995
Język angielski
Zakres stron 128-143
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Gentzen-style axiomatizations in equational logic / K. Pałasińska, D. Pigozzi // Algebra Universalis. - 1995, vol. 34, nr 1, pp. 128-143

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2020 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/