Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46588)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21069)
    Materiały konferencyjne (22979)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Jelonek, Włodzimierz

Two families of affine projectively flat surfaces

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Geometry
Numeracja vol. 58
Data wydania 1997
Język angielski
Zakres stron 117-122
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Two families of affine projectively flat surfaces / Włodzimierz Jelonek // J. Geom. - 1997, vol. 58, s. 117-122

odnośniki





© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/