Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46589)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21070)
    Materiały konferencyjne (22954)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Jakóbczak, Piotr

Complete pluripolar sets and exceptional sets for functions from the Bergman space

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Complex Variables, Theory and Application
Numeracja vol. 42
Data wydania 2000
Język angielski
Zakres stron 17-23
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Complete pluripolar sets and exceptional sets for functions from the Bergman space / Piotr Jakóbczak // Complex Variables. - 2000, vol. 42, s. 17-23

odnośniki





© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/