Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46604)
    Książki (7636)
    Artykuły i czasopisma (21071)
    Materiały konferencyjne (22964)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Grasela, K.

Generalized derivations and fourier transform of polynomial ultradistributions

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Matematični Studìï
Numeracja vol. 20, no 2
Data wydania 2003
Język angielski
Zakres stron 167-178
ISSN 1027-4634
Uwagi [Tyt. równol.: Matematychni Studii]
Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Generalized derivations and fourier transform of polynomial ultradistributions / K. Grasela // Matematicni Studii. - 2003, vol. 20, no 2, s. 167-178, bibliogr. 12 poz.

odnośniki





© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/