Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46641)
    Książki (7637)
    Artykuły i czasopisma (21081)
    Materiały konferencyjne (22938)
    Rozprawy doktorskie (1192)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Skrzyński, Marcin

Irreducible algebraic sets of matrices with dominant restriction of the characteristic map

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Mathematica Bohemica
Numeracja vol. 128, no 1
Data wydania 2003
Język polski
Zakres stron 91-101
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Irreducible algebraic sets of matrices with dominant restriction of the characteristic map / Marcin Skrzyński // Math. Boh. - 2003, vol. 128, no 1, s. 91-101, bibliogr. 10 poz.

odnośniki





© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/