Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Skrzyński, Marcin

On a singular set for the restriction of the characteristic map to a linear subspace of [mi][n]

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Mathematica Slovaca
Numeracja Vol. 54, No. 3
Data wydania 2004
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 229-236
Bibliografia (na str.) 235-236
Bibliografia (liczba pozycji) 9
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1337-2211
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
Opis bibliograficzny
On a singular set for the restriction of the characteristic map to a linear subspace of [mi][n] / Marcin Skrzyński // Mathematica Slovaca [Dokument elektroniczny]. – 2004, Vol. 54, No. 3, s. 229-236. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe characteristic polynomial of a matrix, characteristic map, dominant map, linear space of matrices
Abstrakt
We give some basic characterizations of the set of matrices A £ Mn (over an algebraically closed field F of characteristic zero) such tha t the image XA(^ ) 1S no t dense in F71 , where C C Mn is a fixed ... więcej

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/