Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (45028)
    Książki (7334)
    Artykuły i czasopisma (20365)
    Materiały konferencyjne (22609)
    Rozprawy doktorskie (1173)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (98)
Inne bazy bibliograficzne (14798)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2185)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7666)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Artemovych, O. D.

Rigid left noetherian rings

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences
Numeracja Iss. 46
Data wydania 2004
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 2473-2476
Bibliografia (na str.) 2476
Bibliografia (liczba pozycji) 14
ISSN 0161-1712
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
DOI 10.1155/S0161171204301250
Opis bibliograficzny
Rigid left noetherian rings / O. D. Artemovych // International Journal of Mathematics and Mathematical Sciences [Dokument elektroniczny]. – 2004, Iss. 46, s. 2473-2476. – Tryb dostępu: https://www.emis.de/journals/HOA/IJMMS/Volume2004_46/726436.pdf. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe noetherian rings
Abstrakt We prove thatany rigid left Noetherian ring is either a domain or isomorphic to some ring ℤpn of integers modulo a prime power pn.

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Afiliacja publikacji/Instytut PK Katedra Matematyki Stosowanej [F-2]
Wydział Informatyki i Telekomunikacji [F]
Afiliacja PK – inf. na publikacji tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /

Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2020 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/