Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46598)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21071)
    Materiały konferencyjne (22962)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Fonf, V. P.; Johnson, W. B.; Plichko, A. M. ; Shevchyk, V. V.

Covering a compact set in a Banach space by an operator range of a Banach space with basis

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Transactions of the American Mathematical Society
Numeracja Vol. 358, nr 4
Data wydania 2005
Język angielski
Zakres stron 1421-1434
ISSN 0002-9947
Uwagi [nadb.]
Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Covering a compact set in a Banach space by an operator range of a Banach space with basis / V. P. Fonf, W. B. Johnson, A. M. Plichko and V. V. Shevchyk // Transactions of the American Mathematical Society. - 2005, Vol. 358, nr 4, s. 1421-1434, bibliogr. [19] poz.

odnośniki





© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/