Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Bartoszyński, Tomek; Dżamonja, Mirna; Halbeisen, Lorenz; Murtinova, Eva; Plichko, Anatolij

On bases in Banach spaces

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Studia Mathematica
Numeracja Vol. 170, Nr 2
Data wydania 2005
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 147-171
Bibliografia (na str.) 169-171
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1730-6337
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
DOI 10.4064/sm170-2-3
Opis bibliograficzny
On bases in Banach spaces / Tomek Bartoszyński, Mirna Dżamonja, Lorenz Halbeisen, Eva Murtinova, Anatolij Plichko // Studia Mathematica [Dokument elektroniczny]. – 2005, Vol. 170, Nr 2, s. 147-171. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe auerbach bases, complete minimal systems, hamel bases, φ-bases
Abstrakt
We investigate various kinds of bases in infinite-dimensional Banach spaces. In particular, we consider the complexity of Hamel bases in separable and nonseparable Banach spaces and show that in a separable ... więcej

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w Web of Science tak
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/