Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Alexandrov, G.; Plichko, A.

Connection between strong and norming Markushevich bases in non-separable Banach spaces

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Mathematika
Numeracja vol. 53, no 2
Data wydania 2006
Język angielski
Zakres stron 321-328
Bibliografia (na str.) 327-328
ISSN 0025-5793
Opis bibliograficzny Connection between strong and norming Markushevich bases in non-separable Banach spaces / G. Alexandrov, A. Plichko // Mathematika. – 2006, vol. 53, no 2, s. 321-328. – Bibliogr. s. 327-328. – ISSN 0025-5793

tematyka
Słowa kluczowe Banach spaces, Markushevich bases, connection

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki





© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/