Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46641)
    Książki (7637)
    Artykuły i czasopisma (21081)
    Materiały konferencyjne (22938)
    Rozprawy doktorskie (1192)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Jakóbczak, Piotr

The behaviour on the rays of functions from the Bergman and Fock spaces

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Rendiconti del Circolo Matematico di Palermo
Numeracja Vol. 57, Iss. 2
Data wydania 2008
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 255-263
Bibliografia (na str.) 263
Bibliografia (liczba pozycji) 7
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1973-4409
Charakter pracy publikacja naukowa
DOI 10.1007/s12215-008-0018-3
Opis bibliograficzny
The behaviour on the rays of functions from the Bergman and Fock spaces / Piotr Jakóbczak // Rendiconti del Circolo Matematico di Palermo [Dokument elektroniczny]. – 2008, Vol. 57, Iss. 2, s. 255-263. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe Bergman space, Fock space
Abstrakt In this note we study the behaviour of holomorphic functions from the Bergman and Fock spaces on the rays of the unit disc U and the complex plane C. We obtain conditions on the finiteness of weighted L2-integrals of those functions along rays.

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/