Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Prykarpatsky, Anatoliy K.; Artemovych, Orest D.; Popowicz, Ziemowit; Pavlov, Maxim V.

Differential-algebraic integrability analysis of the generalized Riemann type and Korteweg-de Vries hydrodynamical equations

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Physics. A, Mathematical and Theoretical
Numeracja Vol. 43, No 29
Data wydania 2010
Język angielski
Zakres stron 12-13
Oznaczenia ref./art. 295205
Bibliografia (liczba pozycji) 22
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1751-8113
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Opis bibliograficzny
Differential-algebraic integrability analysis of the generalized Riemann type and Korteweg-de Vries hydrodynamical equations / Anatoliy K. Prykarpatsky, Orest D. Artemovych [et al.] // Journal of Physics. ... więcej

tematyka
Abstrakt A differential-algebraic approach to studying the Lax-type integrability of the generalized Riemann-type hydrodynamic equations at N = 3, 4 is devised. The approach is also applied to studying the Lax-type integrability of the well-known Korteweg-de Vries dynamical system.

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w Web of Science tak
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki
Link do publikacji w wersji elektronicznej online  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/