Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, Ludwik

Existence, uniqueness and asymptotic stability of solutions of abstract nonlocal Cauchy problems

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Dynamic Systems and Applications
Numeracja Vol. 5, No. 4
Data wydania 1996
Język angielski
Zakres stron 595-605
Bibliografia (na str.) 605
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1056-2176
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
Opis bibliograficzny Existence, uniqueness and asymptotic stability of solutions of abstract nonlocal Cauchy problems / Ludwik Byszewski // Dynamic Systems and Applications. – 1996, Vol. 5, No. 4, s. 595-605. – Bibliogr. s. 605, Abstr. – ISSN 1056-2176

tematyka
Słowa kluczowe existence, uniqueness, asymptotic stability, weak and strong solutions, functional-differential abstract nonlocal Cauchy problems, reflexive Banach space, m-accretive operators
Abstrakt
The existence, uniqueness and asymptotic stability of weak and strong solutions of functional-differential abstract nonlocal Cauchy problems in a general Banach space and in a general reflexive Banach ... więcej

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki





© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/