Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46588)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21069)
    Materiały konferencyjne (22979)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Kot, Piotr

Homogeneous polynomials on strictly convex domains

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Proceedings of the American Mathematical Society
Numeracja Vol. 135, Nr 12
Data wydania 2007
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 3895-3903
Oznaczenia ref./art. S0002-9939-07-08939-3.pdf
Bibliografia (na str.) 3902-3903
Bibliografia (liczba pozycji) 12
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1088-6826
Charakter pracy publikacja naukowa
Opis bibliograficzny
Homogeneous polynomials on strictly convex domains / Piotr Kot // Proceedings of the American Mathematical Society [Dokument elektroniczny]. – 2007, Vol. 135, Nr 12, s. 3895-3903. – Tryb dostępu: ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe homogeneous polynomials, exceptional sets, highly nonintegrable holomorphic function

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/