Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46589)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21070)
    Materiały konferencyjne (22971)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Pliś, Szymon

The Monge–Ampère equation on almost complex manifolds

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Mathematische Zeitschrift
Numeracja Vol. 276, Iss. 3-4
Data wydania 2014
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 969-983
Bibliografia (na str.) 983
Bibliografia (liczba pozycji) 8
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1432-1823
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
DOI 10.1007/s00209-013-1229-7
Opis bibliograficzny
The Monge–Ampère equation on almost complex manifolds / Szymon Pliś // Mathematische Zeitschrift [Dokument elektroniczny]. – 2014, Vol. 276, Iss. 3-4, s. 969-983. – Tryb dostępu: http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00209-013-1229-7. ... więcej

tematyka
Klasyfikacja PKT [233231] Funkcje zmiennej zespolonej
[233200] Analiza matematyczna
[230000] Matematyka
Słowa kluczowe Monge–Ampère equation, almost complex manifold, J-plurisubharmonic function, maximal function

punktacja i wskaźniki
Lista MNiSW A
Punktacja czasopisma 30
Impact Factor 0.689
Publikacja indeksowana w Web of Science tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/