Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46588)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21069)
    Materiały konferencyjne (22979)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Plichko, A.

Rate of decay of the Bernstein numbers

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Mathematical Physics, Analysis, Geometry
Numeracja Vol. 9, No. 1
Data wydania 2013
Język angielski
Zakres stron 59-72
Bibliografia (na str.) 70-72
Bibliografia (liczba pozycji) 26
Oznaczenie streszczenia Streszcz. ang.
ISSN 1817-5805
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Opis bibliograficzny Rate of decay of the Bernstein numbers / A. Plichko // Journal of Mathematical Physics, Analysis, Geometry [Dokument elektroniczny]. – 2013, Vol. 9, No. 1, s. 59-72. – Tryb dostępu: http://jmage.ilt.kharkov.ua/jmag/pdf/9/jm09-0059e.pdf. – Bibliogr. 26 poz., Streszcz. ang. – ISSN 1817-5805

tematyka
Słowa kluczowe B-convex space, Bernstein numbers, Bernstein pair, supersrictly sungular operators
Abstrakt
We show that if a Banach space X contains uniformly complemented l2n 's then there exists a universal constant b = b(X) > 0 such that for each Banach space Y, and any sequence dn ↓ 0 there is a bounded ... więcej

punktacja i wskaźniki
Lista MNiSW A
Punktacja czasopisma 15
Impact Factor 0.432
Publikacja indeksowana w Web of Science tak
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/