Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46588)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21069)
    Materiały konferencyjne (22979)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Piękosz, Artur; Wajch, Eliza

Quasi-metrizability of bornological biuniverses in ZF

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Convex Analysis
Numeracja Vol. 22, No. 4
Data wydania 2015
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 1041-1060
Bibliografia (na str.) 1060
Bibliografia (liczba pozycji) 22
Oznaczenie streszczenia Streszcz. ang.
ISSN 0944-6532
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
Opis bibliograficzny
Quasi-metrizability of bornological biuniverses in ZF / Artur Piękosz, Eliza Wajch // Journal of Convex Analysis [Dokument elektroniczny]. – 2015, Vol. 22, No. 4, s. 1041-1060. – Tryb dostępu: http://www.heldermann-verlag.de/jca/jca22/jca1473_b.pdf. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe bornology, bitopological space, quasi-metric, ZF
Abstrakt
Hu's metrization theorem for bornological universes is shown to hold in ZF and it is adapted to a quasi-metrization theorem for bornologies in bitopological spaces. The problem of uniform quasi-metrization ... więcej

punktacja i wskaźniki
Lista MNiSW A
Punktacja czasopisma 25
Impact Factor 0.786
Publikacja indeksowana w Web of Science tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/