Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46589)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21070)
    Materiały konferencyjne (22954)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Dudek, Sylwia; Skrzypczak, Iwona

Liouville theorems for elliptic problems in variable exponent spaces

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Communications on Pure and Applied Analysis : CPAA
Numeracja Vol. 16, No 2
Data wydania 2017
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 513-532
Bibliografia (na str.) 530-532
Bibliografia (liczba pozycji) 49
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1553-5258
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
DOI 10.3934/cpaa.2017026
Opis bibliograficzny
Liouville theorems for elliptic problems in variable exponent spaces / Sylwia Dudek, Iwona Skrzypczak // Communications on Pure and Applied Analysis : CPAA [Dokument elektroniczny]. – 2017, Vol. 16, ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe Caccioppoli inequality, Liouville theorem, nonexistence of solutions, p(x)-Laplacian, p-Laplacian, variable exponent Lebesgue space

punktacja i wskaźniki
Lista MNiSW A
Punktacja czasopisma 30
Impact Factor 0.884
Publikacja indeksowana w Web of Science tak
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak
Dyscyplina matematyka

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/