Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46549)
    Książki (7625)
    Artykuły i czasopisma (21047)
    Materiały konferencyjne (22979)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (105)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Malinowski, Marek T.

On random fuzzy differential equations

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Fuzzy Sets and Systems
Numeracja Vol. 160, Iss. 21
Data wydania 2009
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 3152-3165
Bibliografia (na str.) 3165
Bibliografia (liczba pozycji) 44
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 0165-0114
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
DOI 10.1016/j.fss.2009.02.003
Opis bibliograficzny
On random fuzzy differential equations / Marek T. Malinowski // Fuzzy Sets and Systems [Dokument elektroniczny]. – 2009, Vol. 160, Iss. 21, s. 3152-3165. – Tryb dostępu: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S016501140900075X. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe random fuzzy differential equation
Abstrakt
We consider a Cauchy problem in a random fuzzy setting. Under the condition of Lipschitzean right-hand side the existence and uniqueness of the solution is proven, also the continuous dependence on the ... więcej

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w Web of Science tak
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/