Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46549)
    Książki (7625)
    Artykuły i czasopisma (21047)
    Materiały konferencyjne (22979)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (105)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Malinowski, Marek T.

Set-valued and fuzzy stochastic integral equations driven by semimartingales under Osgood condition

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Open Mathematics
Numeracja Vol. 13, Iss. 1
Data wydania 2015
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 106-134
Bibliografia (na str.) 132-134
Bibliografia (liczba pozycji) 59
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 2391-5455
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
DOI 10.1515/math-2015-0011
Opis bibliograficzny
Set-valued and fuzzy stochastic integral equations driven by semimartingales under Osgood condition / Marek T. Malinowski // Open Mathematics [Dokument elektroniczny]. – 2015, Vol. 13, Iss. 1, s. 106-134. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe fuzzy stochastic integral equations

punktacja i wskaźniki
Lista MNiSW B
Punktacja czasopisma 10
Publikacja indeksowana w Web of Science tak
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/