Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46598)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21071)
    Materiały konferencyjne (22962)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Malinowski, Marek T.

Interval Cauchy problem with a second type Hukuhara derivative

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Information Sciences
Numeracja Vol. 213
Data wydania 2012
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 94-105
Bibliografia (na str.) 104-105
Bibliografia (liczba pozycji) 39
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 0020-0255
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
DOI 10.1016/j.ins.2012.05.022
Opis bibliograficzny
Interval Cauchy problem with a second type Hukuhara derivative / Marek T. Malinowski // Information Sciences [Dokument elektroniczny]. – 2012, Vol. 213, s. 94-105. – Tryb dostępu: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0020025512003817. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe interval differential equations
Abstrakt
In this paper we consider interval differential equations. Such the equations can be appropriate in modeling of dynamical systems under presence of uncertainty of parameters. We study an interval initial ... więcej

punktacja i wskaźniki
Lista MNiSW A
Punktacja czasopisma 40
Impact Factor 3.643
Publikacja indeksowana w Web of Science tak
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/