Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46589)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21070)
    Materiały konferencyjne (22954)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Malinowski, Marek T.

On some limit distributions for geometric random sums

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Discussiones Mathematicae Probability and Statistics
Numeracja Vol. 28, No. 2
Data wydania 2008
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 247-266
Bibliografia (na str.) 265-266
Bibliografia (liczba pozycji) 16
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 2084-0381
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
DOI 10.7151/dmps.1103
Opis bibliograficzny
On some limit distributions for geometric random sums / Marek T. Malinowski // Discussiones Mathematicae Probability and Statistics [Dokument elektroniczny]. – 2008, Vol. 28, No. 2, s. 247-266. – Tryb ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe limit distributions, random sum
Abstrakt
We define and give the various characterizations of a new subclass of geometrically infinitely divisible random variables. This subclass, called geometrically semistable, is given as the set of all these ... więcej

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/