Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (46589)
    Książki (7632)
    Artykuły i czasopisma (21070)
    Materiały konferencyjne (22954)
    Rozprawy doktorskie (1191)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (106)
Inne bazy bibliograficzne (14977)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7734)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Malinowski, Marek T.

Geometrically strictly semistable laws as the limit laws

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Discussiones Mathematicae Probability and Statistics
Numeracja Vol. 27, No. 1-2
Data wydania 2007
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 79-97
Bibliografia (na str.) 96-97
Bibliografia (liczba pozycji) 10
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 2084-0381
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
Opis bibliograficzny
Geometrically strictly semistable laws as the limit laws / Marek T. Malinowski // Discussiones Mathematicae Probability and Statistics [Dokument elektroniczny]. – 2007, Vol. 27, No. 1-2, s. 79-97. – ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe limit distributions, random sum
Abstrakt
A random variable X is geometrically infinitely divisible iff for every p ∈ (0,1) there exists random variable $X_p$ such that $X\stackrel{d}{=} ∑_{k=1}^{T(p)}X_{p,k}$, where $X_{p,k}$'s are i.i.d. ... więcej

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) tak

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2021 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/