Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (50021)
    Książki (7575)
    Artykuły i czasopisma (22907)
    Materiały konferencyjne (22155)
    Rozprawy doktorskie (1276)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (163)
Inne bazy bibliograficzne (15019)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2298)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7776)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Malinowski, Marek T.; Michta, Mariusz

Set-valued stochastic integral equations

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems Series B: Applications and Algorithms
Numeracja Vol. 18, No 4
Data wydania 2011
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 473-492
Bibliografia (na str.) 490-492
Bibliografia (liczba pozycji) 35
Oznaczenie streszczenia Abstr.
ISSN 1918-2538
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Rodzaj publikacji oryginalny artykuł naukowy (original article)
Opis bibliograficzny
Set-valued stochastic integral equations / Marek T. Malinowski, Mariusz Michta // Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems Series B: Applications and Algorithms [Dokument elektroniczny]. ... więcej

tematyka
Słowa kluczowe set-valued integrals, set-valued stochastic differential equations
Abstrakt
We consider the set-valued trajectory stochastic integrals of Itˆo’s and Aumann’s types. Some properties of these integrals are stated. Then we examine the equations in which the set-valued trajectory ... więcej

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /






© 2009 - 2024 Biblioteka Politechniki Krakowskiej
http://www.biblos.pk.edu.pl/