Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42707)
    Książki (7066)
    Artykuły i czasopisma (18782)
    Materiały konferencyjne (15456)
    Rozprawy doktorskie (1141)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14622)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2071)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, Ludwik

Existence and uniqueness of solutions of nonlocal problems for hyperbolic equation u[xt] = F(x,t,u,u[x])

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis
Numeracja czasopisma Vol. 3, nr 3
Data wydania 1990
Język angielski
Zakres stron 163-168
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Existence and uniqueness of solutions of nonlocal problems for hyperbolic equation u[xt] = F(x,t,u,u[x]) / Ludwik Byszewski // J. Appl. Math. Stoch. Anal. - 1990, Vol. 3, nr 3, s. 163-168

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/