Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42709)
    Książki (7066)
    Artykuły i czasopisma (18783)
    Materiały konferencyjne (15457)
    Rozprawy doktorskie (1141)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14622)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2071)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Barański, Feliks; Musiałek, Jan

Biparabolic problem for the curvilinear strip

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Zeszyty Naukowe Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica. Opuscula Mathematica
Numeracja czasopisma vol. 14
Data wydania 1994
Język angielski
Zakres stron 35-51
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Biparabolic problem for the curvilinear strip / Feliks Barański, Jan Musiałek // Zesz. Nauk. AGH, Opusc. Math.. - 1994, vol. 14, s. 35-51, bibliogr. 5 poz.

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/