Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (43764)
    Książki (7157)
    Artykuły i czasopisma (19403)
    Materiały konferencyjne (15776)
    Rozprawy doktorskie (1159)
    Opublikowane recenzje (88)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (92)
Inne bazy bibliograficzne (14752)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2183)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7622)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, Ludwik

A system of impulsive degenerate nonlinear parabolic functional differential inequalities

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis
Numeracja vol. 8, nr 1
Data wydania 1994
Język polski
Zakres stron 59-68
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny A system of impulsive degenerate nonlinear parabolic functional differential inequalities / Ludwik Byszewski // J. Appl. Math. Stoch. Anal. - 1994, vol. 8, nr 1, s. 59-68

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/