Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42744)
    Książki (7067)
    Artykuły i czasopisma (18789)
    Materiały konferencyjne (15482)
    Rozprawy doktorskie (1144)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14622)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2071)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Łojczyk-Królikiewicz, Irena

The irregular on the boundary solutions of the differential-functional inequalities

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Zeszyty Naukowe Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica. Opuscula Mathematica
Numeracja czasopisma Vol. 14
Data wydania 1994
Język angielski
Zakres stron 117-127
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny The irregular on the boundary solutions of the differential-functional inequalities / Irena Łojczyk-Królikiewicz // Zesz. Nauk. AGH, Opusc. Math. - 1994, Vol. 14, s. 117-127, bibliogr. 4 poz.

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/