Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42705)
    Książki (7066)
    Artykuły i czasopisma (18782)
    Materiały konferencyjne (15454)
    Rozprawy doktorskie (1141)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14621)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2070)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, Ludwik; Akca, Haydar

On a mild solution of a semilinear functional-differential evolution nonlocal problem

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis
Numeracja czasopisma ol. 10, nr 3
Data wydania 1997
Język angielski
Zakres stron 265-271
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny On a mild solution of a semilinear functional-differential evolution nonlocal problem / Ludwik Byszewski, Haydar Akca // J. Appl. Math. Stoch. Anal. - 1997, vol. 10, nr 3, s. 265-271

punktacja i wskaźniki
Publikacja indeksowana w bazie Scopus tak

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/