Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (43764)
    Książki (7157)
    Artykuły i czasopisma (19403)
    Materiały konferencyjne (15776)
    Rozprawy doktorskie (1159)
    Opublikowane recenzje (88)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (92)
Inne bazy bibliograficzne (14752)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2183)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7622)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Życzkowski, Michał

Discontinuous bifurcations in the case of the Burzyński-Torre yield condition

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Acta Mechanica
Numeracja ol. 132, no 1-4
Data wydania 1999
Język angielski
Zakres stron 19-35
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Discontinuous bifurcations in the case of the Burzyński-Torre yield condition / Michał Życzkowski // Acta Mechanica. - 1999, vol. 132, no 1-4, s. 19-35, bibliogr. 36 poz.

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/