Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42737)
    Książki (7067)
    Artykuły i czasopisma (18785)
    Materiały konferencyjne (15482)
    Rozprawy doktorskie (1141)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14622)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2071)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Kołodziej, K.

Existence and uniqueness of solutions of a semilinear functional- differential evolution nonlocal cauchy problem

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis
Numeracja czasopisma Vol. 13, z. 2
Data wydania 2000
Język angielski
Zakres stron 171-179
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Existence and uniqueness of solutions of a semilinear functional- differential evolution nonlocal cauchy problem / K. Kołodziej // J. Appl. Math. Stoch. Anal. - 2000, Vol. 13, z. 2, s. 171-179

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/