Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (43794)
    Książki (7161)
    Artykuły i czasopisma (19424)
    Materiały konferencyjne (15781)
    Rozprawy doktorskie (1159)
    Opublikowane recenzje (88)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (92)
Inne bazy bibliograficzne (14752)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2183)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7622)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Jabłoński, Dariusz; Kulczycki, Marcin

Topological transitivity, mixing and nonwandering set of subshifts of finite type - a numerical approach

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo International Journal of Computer Mathematics
Numeracja vol. 80 June
Data wydania 2003
Język angielski
Zakres stron 671-677
ISSN 0020-7160
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Topological transitivity, mixing and nonwandering set of subshifts of finite type - a numerical approach / Dariusz Jabłoński, Marcin Kulczycki // Intern. J. Computer Math. - 2003, vol. 80 June, s. 671-677, bibliogr. 7 poz.

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/