Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (43794)
    Książki (7161)
    Artykuły i czasopisma (19424)
    Materiały konferencyjne (15781)
    Rozprawy doktorskie (1159)
    Opublikowane recenzje (88)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (92)
Inne bazy bibliograficzne (14752)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2183)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7622)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Byszewski, L.

Strong maximum principles for implicit parabolic functional-differential problems together with nonstandard inequalities with integrals

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Thai Journal of Mathematics : TJM
Numeracja Vol. 4, nr 1
Data wydania 2006
Język angielski
Zakres stron 73-84
ISSN 1686-0209
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Strong maximum principles for implicit parabolic functional-differential problems together with nonstandard inequalities with integrals / L. Byszewski // Thai Journal of Mathematics. - 2006, Vol. 4, nr 1, s. 73-84, bibliogr. 12 poz.

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/