Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (42707)
    Książki (7066)
    Artykuły i czasopisma (18782)
    Materiały konferencyjne (15456)
    Rozprawy doktorskie (1141)
    Opublikowane recenzje (87)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (86)
Inne bazy bibliograficzne (14622)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2071)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7606)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (0)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Herzog, Monika

Approximation of functions of two variables by modified Szasz-Mirakyan operators

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Annales Societatis Mathematicae Polonae. Seria 1, Commentationes Mathematicae
Numeracja czasopisma vol. 52, no. 1
Data wydania 2012
Język angielski
Zakres stron 3-9
Uwagi Rekord z poprzedniej wersji bazy
Opis bibliograficzny Approximation of functions of two variables by modified Szasz-Mirakyan operators / Monika Herzog // Commentationes Mathematicae. - 2012, vol. 52, no. 1, s. 3-9, bibliogr. 6 poz.

dodatkowe informacje
odnośniki
Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/