Wyszukiwanie:
tytuł, autor
wszędzie

Sortowanie:


Bibliografia Publikacji Pracowników PK (43871)
    Książki (7167)
    Artykuły i czasopisma (19487)
    Materiały konferencyjne (15787)
    Rozprawy doktorskie (1160)
    Opublikowane recenzje (88)
    Inne publikacje w portalach i serwisach internetowych (93)
Inne bazy bibliograficzne (14754)
    Architektura i Sztuka Krakowa (2185)
    Historia i Ludzie PK – baza w przygotowaniu (2)
    Konferencje Krynickie - Referaty (7622)
    Niepublikowane prace naukowe pracowników PK (1994-2012) (4941)


Jednostki PK

Opcje

Artemovych, O. D.

Rings whose non-zero derivations have finite kernels

typ: artykuł w czasopiśmie

 

Seria/Czasopismo Carpathian Mathematical Publications
Numeracja Vol. 3, No 2
Data wydania 2011
Język angielski
Typ nośnika online
Zakres stron 13-17
Bibliografia (na str.) 17
Bibliografia (liczba pozycji) 5
ISSN 2313-0210
Charakter pracy publikacja naukowa
Publikacja recenzowana tak
Opis bibliograficzny Rings whose non-zero derivations have finite kernels / O. D. Artemovych // Carpathian Mathematical Publications [Dokument elektroniczny]. – 2011, Vol. 3, No 2, s. 13-17. – Tryb dostępu: http://journals.pu.if.ua/index.php/cmp/article/view/90/79. – Bibliogr. 5 poz. – ISSN 2313-0210

tematyka
Słowa kluczowe derivation
Abstrakt We prove that every infinite ring R is either differentially trivial or has a non-zero derivation d with an infinite kernel Ker d.

dodatkowe informacje
Afiliacja publikacji/Instytut PK Katedra Matematyki Stosowanej [F-2]
Wydział Informatyki i Telekomunikacji [F]
Afiliacja PK – inf. na publikacji tak
Publikacja w Open Access (OA) nie

odnośniki
Link do publikacji przejdź  
Kolekcja
Artykuły
Artykuły i czasopisma /

Opinie użytkowników
brak opiniiDodaj opinię






© 2009 - 2019 Biblioteka Politechniki Krakowskiej http://www.biblos.pk.edu.pl/